You are not logged in.

Time to get creative,Decorate your Dorm Room and win prizes!

Dear visitor, welcome to Board of the Ravenwood's school of magic arts. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

oguzhan313

Beginner

• "oguzhan313" started this thread

Date of registration: Sep 22nd 2013

• Send private message

1

Sunday, September 22nd 2013, 11:39am

Türkçe karakter isimleri

Sayın timeless size çok teşekkür ediyorum bize bu ayrıcalıkları tanıdığınız için.Hani Allah bir kapıyı kapatır diğerini açar derler ya aynen öyle oldu bizim için.Buraya geldik :) Ama sizden bir isteğim olacak.Karakter yaratırken mevcut olan ingiliz isimlerinin yanında tr serverimizde olan isimlerinde dahil edilmesini rica ediyorum.Hem böylece eski hesabımızın namını sürdürebiliriz :) Hemde gören arkadaşlarımız bizi tanır.tekrar hersey icin tesekkürlerimi sunuyorum ve arkadaşlar sizinde bu konuda desteklerinizi bekliyorum #^^

Timeless

Moderator

Date of registration: Jun 17th 2013

• Send private message

2

Wednesday, September 25th 2013, 11:58pm

Merhabalar,

Burası hala bir İngiliz serveridir. Ve oyunun tamanını ya da bir bölümünü türkçeye çevireceklerini düşünmüyorum.
Ama üstlerime ileteceğim teşekkürler.